okno aluminiowe 2

Okna aluminiowe w domu

Czy warto zainwestować w okna aluminiowe?

Jak zapewne się domyślacie, nasza odpowiedź brzmi jednoznacznie „tak” – i nie jest to tylko dlatego, że jesteśmy producentem takich okien. Głównym powodem jest fakt, że istnieje wiele przekonujących argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem, nie tylko związanych z nowoczesnym designem.

Z pewnością większość z Was miała już styczność z tradycyjnymi, drewnianymi oknami – czy to na obozach, czy w domu rodzinnym. I każdy, kto pamięta takie okna, wspomina przeciągi wynikające z ich nieszczelności, deformację ram czy wysokie rachunki za ogrzewanie spowodowane utratą ciepła. To są wspomnienia, których posiadacze okien aluminiowych nigdy nie będą mieli.

Wiele korzyści

Korzyści wynikające z wymiany okien na aluminiowe są oczywiste. Trwałość stolarki aluminiowej jest bezdyskusyjna. Jest ona odporna na uszkodzenia i korozję, a także łatwo znosi ekstremalne temperatury. Dzięki solidności tego materiału możecie być pewni, że wasze okna będą służyć w nienaruszonym stanie przez wiele lat, co daje Wam spokój i pewność.

Stolarka aluminiowa doskonale pasuje do nowoczesnych budynków mieszkalnych. Pozwala na tworzenie konstrukcji o dużych gabarytach, więc jeśli marzycie o dużych oknach w salonie lub bardzo jasnej kuchni, nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli budujecie własny dom, możecie śmiało zdecydować się na okna dachowe lub przeszklone prawie całe ściany. Macie szerokie pole do popisu, a jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia lub wyobraźnia Waszego architekta.

Trwałość i nowoczesny design

Trwałość i design – idealne połączenie. Szeroka paleta kolorów, w tym możliwość lakierowania w stylu drewna, pozwala dostosować okna do najbardziej wymagających projektów. Możemy zastosować okna stałe, otwierane, uchylne, przesuwne, klasyczne prostokątne, a nawet okrągłe. Innymi słowy, mamy wiele możliwości do wyboru. Możecie dowolnie dopasować okna do waszej idealnej wizji. Co więcej, okna aluminiowe są niezwykle eleganckie i doskonale pasują nawet do najbardziej wyrafinowanych gustów. Jeśli więc marzy Wam się nietypowe rozwiązanie, przeszklone drzwi na taras, okrągłe okna lub jakiekolwiek inne architektoniczne cuda, zapraszamy. Chętnie pomożemy Wam zrealizować marzenie o nowym domu.

Udostępnij artykuł